דף הבית » כתיבת תוכן » כתיבת תוכן לחברות וסוכני ביטוח

כתיבת תוכן לחברות וסוכני ביטוח

כל אדם רוכש במהלך חייו לפחות פוליסת ביטוח אחת. ברוב המקרים, וככל שמדובר במשפחות, כמות הביטוחים עשויה להיות גדולה בהרבה. עקב שלל הרפורמות והתהליכים הרגולטוריים שמעודדים זאת, ענף הביטוח הוא אחד מהתחרותיים ביותר במשק הישראלי. במציאות כזו, כשהשוק כל כך דינמי ורוחש פעילות, חשוב שיעמוד לרשותך כלי שיאפשר לך להתבלט מעל כולם ולהדגיש את היתרונות שלך בצורה חדה, מזמינה ומשכנעת.

התוכן הנכון בפלטפורמות הדיגיטליות שלך יכול לעשות את כל ההבדל ולפתוח הזדמנויות חדשות עבורך. אנו מאמינים שכתיבה מדויקת וקולעת שמעניקה ערך מוסף ללקוח היא חלק מהותי ממיתוג העסק ומסייעים לך לבנות את התדמית במדויק לאופי והחזון שלך. במשך שנים, ליווינו אנשי מקצוע רבים בתחום הביטוח מכל הגדלים וסייענו להם להגיע אל קהלי היעד שלהם עם תוכן עשיר, מקצועי ובעל ערך שיווקי גבוה שפשוט עושה את העבודה.

תאונה בין 2 מכוניות

תוכן שפונה היישר אל הקהלים שלך

קהל הצרכנים היום הוא זהיר וקפדן יותר מאי פעם. כשמידע רב כל כך זמין בקצות האצבעות, הוא יכול ללמוד על התחום לעומק, לבצע השוואות ולקבל בחירה מושכלת ומשתלמת יותר. את אתגר הזה, נוכל בקלות להפוך להזדמנות על ידי יצירת תוכן עשיר וברמה גבוהה שיעניק ללקוחות מידע שימושי ובו זמנית, יניע אותו לפעולה.

בכל התכנים שלנו לענף הביטוח, אנחנו מיישמים את השילוב המדויק בין מידע אינפורמטיבי בעל ערך ובין כתיבה שיווקית מגייסת ומשלהבת שמעבירה מסר ברור לקורא – הגעת למקום הנכון.

כותבים מנוסים שמכירים את התחום שלך לעומק

כדי להבטיח את איכות התוכן, אנחנו מעמידים לרשותך כותבים בעלי ניסיון רב שנים בכתיבת תוכן לתחום הביטוח ולרוב, בעלי נגיעה אישית לתחום. בין אם מדובר בסטודנטים לפיננסים או ביטוח, בעובדי ביטוח לשעבר או פשוט באנשי תוכן בעלי ידע מעמיק בנושא וקילומטראז’ מכובד בכתיבה לבלוגים בתחום, יש לצידך מומחים.

לפני כתיבת כל תוכן, יבוצע מחקר מעמיק וייעשה שימוש במקורות ברי סמכא כדי להבטיח דיוק ואמינות של כל הנתונים שיוצגו בו. עם כתיבה בהירה ונגישה, ניתן להעביר גם את הסוגיות המורכבות ביותר בתחום הביטוח אל הקורא הממוצע, לסייע לו ללמוד דברים חדשים על התחום ובעיקר, להבהיר לו מדוע המוצר הזה נדרש עבורו. כשמדובר בתחום מאיים כמו תחום הביטוח, הכתיבה השיווקית הופכת לאמנות עדינה שדורשת מיומנות וניסיון. ההיכרות המעמיקה של הכותבים שלנו עם הענף תאפשר לך להשיג תוצאות אופטימליות.

מענה מהיר בכל היקף עבודה

אנחנו מבינים עד כמה ניהול הנוכחות הדיגיטלית שלך יכול להיות מורכב ומתוח. לעתים קרובות, התכיפות שבה נעלה תוכן חדש אל האתר יכול לעשות את כל ההבדל. לכן, אנחנו עושים את כל המאמצים כדי לספק לך חבילות תכנים גם בלוח הזמנים הצפוף ביותר. בין אם נדרשים לך 4 תכנים או 40, מקצועיות הצוות שלנו מאפשרת לנו לספק לך תוכן ברמה גבוהה, בנפח גבוה ותוך זמנים קצרים ככל הניתן.

כתיבה לכל הפלטפורמות

התוכן של “כתבנית” מככב בפלטפורמות הדיגיטליות החמות ביותר בתחום השיווק. בין אם נדרשת לך כתיבה לדפי הרשתות החברתיות שלך, מאמרים לטאבולה או לאאוטבריין ואפילו כתבות ברמה עיתונאית לעיתונים פיננסיים, יש לנו את הכלים, הצוות והמיומנות כדי לאפשר לך להציג את כל יתרונות הסוכנות או החברה שלך באופן מדויק ומקצועי.

ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר  לקריאה נוספת

  פורסם ב: כתיבת תוכן

  תגיות: | | | | |

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן