דף הבית » סיפור לקוח » "אני מספק ללקוחות שלי את השירות הכי מקצועי ומצפה שגם הספקים החיצוניים יעמדו ברף דומה. זה מה שאני מקבל מכתבנית" [סיפור לקוח]

“אני מספק ללקוחות שלי את השירות הכי מקצועי ומצפה שגם הספקים החיצוניים יעמדו ברף דומה. זה מה שאני מקבל מכתבנית” [סיפור לקוח]

אחרי שנים ארוכות בהן שימש כדובר של גופים כמו רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, בית ההשקעות פסגות ובמשרד האוצר, יצא יועץ התקשורת רונן ליבוביץ לדרך עצמאית ולפני כשנה וחצי הקים את ‘רונן ליבוביץ תקשורת‘, חברה שמספקת שירותי יח”צ, דוברות, אסטרטגיה, ניו-מדיה, ניהול משברים ועוד.

רונן לייבוביץ

רונן, שבעברו היה גם עיתונאי ויועץ פרלמנטרי, משמש היום כמרצה לתקשורת במכללת הדסה בירושלים. רונן מספק ללקוחותיו ‘מעטפת 360’ בתחום התקשורת. לקוחות המשרד הם בעיקר חברות מובילות, למשל ארגונים בתחומי הפיננסיים, הבריאות והסקטור הציבורי.

פתרונות תוכן מגוונים

למרות שיצא לדרך עצמאית זמן קצר לפני שפרץ משבר הקורונה, ידיו של רונן עמוסות בעבודה. שותף עסקי הכיר בינו לבין כתבנית וכך התחילה העבודה המשותפת בין שתי החברות.

רונן ליבוביץ מפרט: “החברה עובדת עם חברות מובילות במשק והן דורשות את הכי טוב. אני מספק ללקוחות שלי את השירות הכי מקצועי ומצפה שגם הספקים החיצוניים יעמדו ברף דומה. זה מה שאני מקבל מכתבנית. אנחנו משתמשים בשירותים המגוונים של כתבנית לכתיבת תוכן, שירותי תרגום ושירותי וידיאו.”

סרטון וידיאו מוכן תוך יומיים

אחד היתרונות בעבודה עם כתבנית, מספר רונן, הוא זמן התגובה המהיר של עובדיה: “לעיתים קרובות אני פונה לכתבנית ומבקש לקבל את העבודה בטווח הזמן המיידי. למשל, ממש לאחרונה יזמנו קמפיין וידיאו עבור לקוח לרגל יום האישה הבינלאומי. הבריף לסרטון נמסר ביום שני ויומיים אחר כך, ביום רביעי, הסרטון הראשון כבר עלה לרשת. בדרך כלל בסוג כזה של סרטונים צריך לעשות ‘פינג פונג’ לדיוקים ותיקונים. תמיד יש אוזן קשבת והעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.”

תרגום לרוסית וערבית

רונן מרבה להשתמש ביכולות התרגום של חברת תרגום, חברת הבת של כתבנית, שמספקת שירותי תרגום בשפות שונות, למשל עברית, אנגלית, ערבית ורוסית. “לאחרונה עלה הצורך בעריכת וידיאו ותרגום מעברית לערבית ולרוסית. הם ביצעו את התרגום והטמיעו את הכתוביות  ישירות לתוך הסרטונים. זו היתה עבודה מקצועית.”

רונן משתמש בשירותי כתבנית גם עבור שירותי תוכן קלאסיים. לדבריו, “ניהלתי הקמה של אתר לחברה לראיית חשבון. כחלק מהקמת האתר יצרנו סט של מאמרים מקצועיים בעבודה משותפת”.

רונן ליבוביץ מסכם: “אני משתף פעולה עם כתבנית כחלק מהעבודה השוטפת שלי. כשאני צריך שירותי תוכן בהיקף גדול, וידאו או תרגום אני יוצר קשר עם כתבנית. אני מקבל עבודה מקצועית ואיכותית. לכן, אני חוזר אליהם שוב ושוב.”

פורסם ב: כתיבת תוכן, סיפור לקוח, תרגום

תגיות: | |

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן