דף הבית » סרט תדמית » סרטי תדמית לתערוכות וכנסים – האם זה אפקטיבי?

סרטי תדמית לתערוכות וכנסים – האם זה אפקטיבי?

הקיץ כבר כאן, הקורונה לקחה הפוגה קצרה (או ארוכה, יש לקוות) וכל התערוכות, הכנסים והאירועים שנדחו בעקבותיה חוזרים למרכז הבמה. אז שכרתם מחדש את הלוקיישן האבוד, הזמנתם דוברים, כיבוד, שירותי הגברה ואפילו צוות צלמים שיתעד את האירוע, אבל תכל’ס, אתם לא ממש בטוחים שתעשו משהו עם החומרים המצולמים. מזדהים? חבל מאוד! הנה כמה סיבות מעולות שיגרמו לכם להבין שיצירת סרט תדמית מהכנס הבא שלכם הוא לא רק כדאי, אלא גם מאוד אפקטיבי.

כנס

חיבור בלתי אמצעי לקהל

סרט התדמית שתפיקו יסייע לכם להתחבר באופן הכי פשוט, ברור ובלתי אמצעי שיש עם אנשים מכל שכבות האוכלוסייה, בלי קשר לפערים תרבותיים, גאוגרפיים או דמוגרפיים – פשוט לשלוח את הסרטון אל רחבי האינטרנט, ולתת לקסם לקרות.

גילוי פרטים חדשים על קהל היעד

באמצעות שימוש באסטרטגיות שיווקיות על הסרטון המוכן, תוכלו לגלות מי קהל היעד שלכם ברמה הכי “אינטימית” שאפשר – מי מתעניין במותג, מה מושך אותם, כמה זמן הם צפו בסרטון והאם הם מתחברים למסרים שהארגון שלכם מעביר.

נוכחות מקוונת מזמינה

סרטוני תדמית לא רק הופכים את תדמית המותג שלכם לאיכותית יותר, אלא גם את המותג לשקוף יותר ואת האמון של הלקוחות בכם לגבוה יותר. באמצעות הסרטון שתפיקו, קהל היעד שלכם יוכל לראות מי הנפשות הפועלות מאחורי הארגון, אילו כנסים הוא מפיק, מהם האידיאליים שלו – וכך אתם תהיו הרבה נגישים. זוהי גם דרך מעולה להתבלט מעל השאר – חומר צילומי יכול לעשות פלאים, לא פחות!

חלק מקמפיין שיווק רחב

סרטון טוב יכול להיות מעולה בפני עצמו, אך יש לו ערך רב יותר כשהוא משמש כחלק ממעטפת שיווקית רחבה יותר. תוכלו לערוך אותו שוב ושוב בדרכים שונות כשבכל פעם הוא ישרת אלמנט אחר בקמפיין השיווקי: הדוברים המקצועיים, האווירה הטובה שיש בין החברים בצוות, ההשקעה באירוע עצמו וכדומה. כל אחד מהם ובוודאי האפקט של כולם יחד ישרתו אתכם ברמה השיווקית לאורך זמן.

קידום משמעותי לעסק

המצלמה דולקת, האנשים מחייכים וכולם נינוחים – זה בדיוק הזמן לבקש מהם לשתף בכמה מילים מהלב או המלצות על הארגון אליו הם משתייכים או בו הם מבקרים בערב האירוע. אין לכם מושג עד כמה ההמלצות החיות האלו יתנו “בוסט” משמעותי לקידום העסק, אין כמו ביקורות חיוביות שנאמרות על ידי אנשים אמיתיים, קולגות וחברים לדרך כדי להגביר את אמון הלקוחות. זה רק אחד מהדברים עליהם אנו שמים דגש כשאנחנו מתכננים צילום כנסים או ימי עיון.

זהב שיווקי ביד

גולשי האינטרנט של העידן החדש אוהבים סרטונים קצרים, קולעים וכאלה שבאמת מעניקים להם ערך.  אין להם סבלנות לסרטונים ארוכים, מחנכים וכאלה שנועדו לגרום להם לקנות את המוצר או להשתכנע במשהו רק כי אתם אומרים להם לעשות זאת. בהמשך ישיר לסיבות שמנינו לעיל, תוכלו ליישם את כל הערכים הללו די בקלות, פשוט כי יש לכם זהב שיווקי ביד. המטרה של צילום הכנס הוא לא כדי להעביר אותו לקובץ 4MP שיעלה אבק במחשב שלכם, אלא כדי לשחק עם החומרים כך שישרתו בכל פעם פן אחר במלאכת המכירה: הבאת לידים חדשים, חיזוק הקשר עם המותג או פשוט מכירה קלאסית.

זמן מעולה לבדק בית

מכירים את זה שאתם רואים את עצמכם בסרטון וידאו וחושבים – ככה אני אשכרה נראה? ככה אני זז? ובכן, כנראה שכן. ואין דרך טובה יותר להבין איך הארגון שלנו נראה מהצד (כן, כן, המסך מרחיב, אנחנו יודעים) באופן אובייקטיבי יחסית. לאחר האירוע תוכלו לשבת ולצפות יחד בסרטונים מהכנס או התערוכה עם הצוות, לזהות יחד נקודות חוזק וחולשה, לשפר את הביצועים בהמשך וגם לטפוח לעצמכם על השכם.

הופעה מול קהל – המבחן

אבל לא רק הארגון כולו יעמוד למבחן, אלא מי שבחרתם מטעם הארגון להיות הדוברים באירוע. לאחר צפייה משותפת תוכלו לחזק את הפן ההסברתי של הארגון כולו באמצעות למידה משותפת הכוללת את כל הצוות ומסבירה כיצד כדאי להופיע באירועים, איך לקדם את העסק באופן יעיל מול קהל היעד, לדעת כיצד ראוי להופיע מול קהל בכלל. אין צורך לעשות זאת בצורה משפילה או מבקרת, חלילה, וכמובן שלא כדאי להיתפס לדוגמאות ספציפיות, אלא להפוך את הכנס למנוף ללמידה.

בסוף בסוף – זה פשוט מאסט

אחרי כל ההסברים, השכנועים והעמדות בעד הפקת סרטונים ערוכים מהכנס הבא שלכם, הסיבה העיקרית והחשובה ביותר לעשות זאת היא כי זה פשוט חובה. ממש כפי שתעמלו על הבאת הדוברים המעניינים ביותר ולא תתפשרו על תפריט מעולה לארוחת הערב המוגשת לאורחים, כך אתם לא יכולים לוותר על צוות צילום מקצוען שיתעד את האירוע שהפקתם.

לקריאה נוספת

פורסם ב: סרט תדמית, סרטון תדמית, סרטוני תדמית, סרטי תדמית

תגיות: | | | | | | | | |

גלילה למעלה
השארת פרטים    X
    דילוג לתוכן