סרטוני פרסומת לפייסבוק

היום כל בעל עסק מכיר ומודע לכוח העצום של הרשתות החברתיות ובראשם פייסבוק ואינסטגרם, לספק חשיפה, לסייע במיתוג וכמובן, להניע לפעולה. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להשגת אותה המטרה, עוברת בהפקת סרטוני פרסומת יצירתיים ומושקעים אותם מפיצים באמצעות המערכת של פייסבוק לפרסום ממומן.

כולם יודעים שברבות השנים פייסבוק עברה לא מעט שינויים, התאימה את עצמה לזמנים והשיקה עוד ועוד פלטפורמות, דרכים ושיטות לפרסום עסקים ולהעברת מסרים שיווקיים.
הפקת סרטוני פרסומת לפייסבוק, נחשבת כיום לאחת מהדרכים המועדפות והאפקטיביות ביותר לפרסום העסק ולו בזכות היתרונות הרבים המיוחסים לה.

למה להפיק סרטוני פרסומת לפייסבוק?

 • כי זה מה שהגולשים אוהבים – העברת מסרים שיווקיים באמצעות סרטונים מהווה כדרך קלילה חווייתית ומהנה יותר עבור הגולשים.
 • כי זה מה שהאלגוריתם אוהב – בשנים האחרונות  האלגוריתם של פייסבוק נותן העדפה לסרטונים על פני פוסטים מילוליים – מה שמסייע בהגדלה של החשיפה.
 • כי ניתן לקבל נתונים מדויקים יותר – פרסום סרטון פרסומת דרך המערכת לפרסום ממומן של פייסבוק, מאפשר ניתוח נתוני צפייה באופן אשר לא מתאפשר בפוסטים מילוליים.
 • כי אין גבול ליצירתיות – הפקת סרטון מאפשרת לתת מקום ליצירתיות, מעוף ומקוריות, אשר בכוחן ליצור מעורבות רגשית ועניין גבוה יותר מהצופים.
 • כי אי אפשר להתווכח עם סטטיסטיקה ונתונים – לפי נתונים הסיכוי של מוצר או שירות כלשהו להימכר עולה בלמעלה מ-60 אחוז לאחר צפייה בסרטון.

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של הפקת סרטוני פרסומת לפייסבוק, יש לוודא שהסרטונים יהיו מקוריים, איכותיים ומוצלחים – וזאת על מנת שלא “ילכו לאיבוד” בין הסרטונים של המתחרים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

רוצה לראות דוגמאות?

הליך הפקת סרטוני פרסומת לפייסבוק

הליך הפקת סרטוני פרסומת לפייסבוק, מורכב ממספר שלבים – אשר לכל שלב יש חשיבות והשפעה על התוצאה הסופית ועל טיבה. השלבים כוללים:

 • תכנון מקדים – מהן המטרות של העסק? מה המסר אותו רוצים להעביר? מהו סוג הסרטון המבוקש ומה אורכו?
 • הגדרת קהלי היעד – הגדרה מדויקת ומעמיקה של קהלי היעד, תסייע בהפקת סרטון שייהנה מחשיפה איכותית ויעילה.
 • הפקת הסרטון בפועל – זה הזמן בו אנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים נכנסים לתמונה: כותבים את התסריט, מצלמים, עורכים ולמעשה נרתמים להליך של יצירה, אשר בסופו “יגיח לאוויר העולם” סרטון פרסומת מושלם.
 • הפצה – זה השלב לפרסם ולהפיץ את הסרטון במערכת הפרסום של פייסבוק ולהתחיל וליהנות מתפוצה מהירה ולמעשה, לקצור את פירות העבודה!
 • אנו נערוך את הסרטון ונציג לך טיוטה לאישור. לאחר האישור, יעמוד לרשותך סרטון איכותי המותאם לפייסבוק

אז אם אתם רוצים חשיפה, אם אתם מעוניינים למתג את העסק בצורה נבונה, אם חשקה נפשכם להתבלט על פני המתחרים ולהגיע ללקוחות חדשים – צרו עמנו קשר ואנו נפיק עבורכם סרטונים לפרסומות ממומנות המותאמים הן לפייסבוק והן לאינסטגרם.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
  X
  דילוג לתוכן