הפקת קורס דיגיטלי

עולם הדיגיטל ומשבר הקורונה שהחל בשנת 2019 שינו את אפשרויות הלמידה לתמיד. העולם הבין שכיתה עם סטודנטים ומרצה שמעביר את החומר באופן פרונטלי הם נחלת העבר. כיום ניתן ללמוד בכל זמן ובכל מקום, כך שכל מה שצריך הוא סטודנטים עם חיבור לאינטרנט ואתכם. לכן לא פלא שמרצים בכל העולם הצטרפו לטרנד הלמידה מרחוק, הם מעבירים הרצאות במסגרת קורסים דיגיטליים ולמעשה – כיום אין כמעט מרצה שלא מעביר קורס דיגיטלי כזה או אחר. לעיתים כערוץ הכנסה נוסף על פעילותו השוטפת הפרונטאלית.

אבל לא רק הם. כיום גם בעלי עסקים שונים מעוניינים בצילום של הרצאות, סדנאות וקורסים שהם מקיימים בתחום פעילותם. המשמעות ברורה – קורס, הרצאה או סדנא שמועברים באופן דיגיטלי ממצבים אתכם כבעלי שם, כאוטוריטה וכמובילי דעה בנושא המומחיות שלכם.

מה צריך לעשות כדי להפיק קורס דיגיטלי?

בהנחה ויש לכם כבר קורסים או סדנאות שאתם מעבירים, כמעט כלום. אנחנו נגיע עם צוות צילום שכולל צלם, ציוד מלא ואפילו טלפרומטר ואמצעי תאורה כדי להקליט את הקורס, השיעורים או הסדנה שלכם. בסיום אנחנו נבצע עריכה מקצועית של הסרטונים, כך שבסיום התהליך תקבלו מאיתנו צבר של שיעורים מלאים שמתבססים על ימי הצילום שערכנו.

אם אתם רוצים ליצור קורס מאפס, לפני הכל יש צורך ברעיון. הרעיון יכול להיות כל דבר כמעט. מ”קורס אקסל”, “קורס עריכת סרטים ממצלמת הסלולרי”, “קורס להעלאת ערכים לויקיפדיה” ועד “קורס טכנאות רנטגן”. כמעט כל דבר שעולה בדעתכם יכול להפוך לקורס דיגיטלי.

לאחר מכן יש צורך בתכנון של הקורס עצמו (נעזור לכם גם בזה), תחקיר, כתיבה של אינדקס מערכי שיעור, כתיבת תוכן השיעורים, תסריטים לכל שיעור, צילום בפועל עם צלם וציוד מלא הכולל מצלמה, טלפרומטר ותאורה ובסיום עריכת וידאו מקצועית של סרטוני השיעורים כך שבסיום התהליך תקבלו מאיתנו צבר של שיעורים מלאים שמתבססים על ימי הצילום שערכנו.

רוצה לראות דוגמאות?

איך זה עובד בעצם?

אנחנו ניפגש ונתכנן יחד את הקורס שלכם (הקמנו בעבר קורסים דיגיטליים ויש לנו מומחים לנושא). לאחר שנבצע תחקיר, קבלת חומרים מקצועיים מכם וכתיבה של אינדקס מערכי השיעור, נעביר לכם את החומרים לאישור. לאחר מכן נפנה אל כתיבת תוכן השיעורים והתסריטים לכל שיעור שגם הם יעברו את אישורכם.

מיד אחר כך נתאם יום צילומים שלם בנוכחותכם לשם צילום השיעורים ובסיום נערוך את כל חומרי הגלם, נוסיף אלמנטים ויזואליים להמחשה לפי הצורך ובהתאם לתסריטים עד לקבלת השיעורים המוכנים. לא רוצים לעמוד מול המצלמה? יש אפשרות להוסיף גם דמויות וירטואליות עם בינה מלאכותית או באנימציה שיגישו את תוכן הקורס. בסיום, השיעורים ישלחו אליכם בקבצים מוכנים להעלאה למערכות הקורסים הדיגיטליים השונות.

אם אתם כבר מעבירים קורסים פרונטאליים, נוכל להגיע ולצלם אותם בלייב. בסיום נערוך את הצילומים, נוסיף להם אלמנטים ויזואליים לפי הצורך ונשייף אותם. אתם תקבלו את הקורסים המצולמים בתור קבצים מוכנים, כך שתוכלו להעלות אותם למערכת הקורסים שלכם.

למי זה מתאים?

צילום של קורסים דיגיטליים מתאים לכל מי שיש שמתמחה בנושא מסוים, למשל מרצים, מורים, אנשי מקצוע שנחשבים לברי-סמכא בתחומם ואנשי מקצוע מובילים בתחומם שרוצים למצב את העסק שלהם כבר סמכא בתחומו.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן