סרטים לעסקים

שאלה מהירה – בכמה סרטונים צפית היום מהנייד שלך? אם התשובה היא גבוהה מ-10, כנראה שההרגלים שלך זהים לרוב האוכלוסייה. בכל יום, צופים צרכנים בוגרים בכ-66 דקות של סרטונים בממוצע ברשת. יותר מזה – 6 מתוך 10 משתמשים מצהירים שהם מעדיפים לצפות בסרטוני רשת מאשר בטלוויזיה. במציאות כזו, נראה שהווידאו הולך להביא איתו את העתיד של השיווק בדיגיטל. זהו הזמן למנף את העוצמה של המדיה הזו ולהפיק סרטונים מושקעים, כיפיים ושישמרו את העוקבים שלך קרוב.

“כתבנית” מעמידה לרשותך מומחים מובילים בתחום הפקת הסרטונים – מאשפי צילום והפקה ועד לכותבי תוכן מוכשרים ומיומנים שיחד יסייעו לך להציב את יתרונות העסק שלך בקדמת הבמה.

אנחנו מרימים את הסמכות של האתר שלך לגבהים חדשים

הנתונים מדברים בעד עצמם – זמן שהיית המשתמשים באתר משפיע באופן ישיר על נפח המכירות שלך. ככל שזמן השהייה גבוה יותר, כך ידרג גוגל את האתר שלך כאמין יותר ובעל סמכות ויציב אותך במקומות גבוהים יותר בתוצאות. בנוסף, ככל שהביקור ארוך יותר, כך הגולש מוכן יותר לרכישה.

מבין כל סוגי התכנים שניתן לשלב באתר, אין תוכן שמשאיר משתמשים בפלטפורמות יותר מסרטונים. כשהסרטון ערוך נכון, עם נראות מהממת שאי אפשר להסיר ממנה את העיניים ומכיל מידע בעל ערך בצורה בהירה, רוב המשתמשים יישארו לצפות בסרטון עד הסוף. הניסיון רב השנים שלנו בתחום התוכן מאפשר לנו להפיק את הסרטון האידיאלי שיתפוס את קהלי היעד שלך ויספק להם ערך מוסף.

הגבול היחיד הוא הדמיון

השאיפה העליונה שלנו היא לתת לך בדיוק את מה שתמיד רצית עבור העסק שלך. לא משנה מהו גודל ההפקה – אם מדובר בסרטון תדמית בן 2 דקות או פרויקט דוקו שמלווה את הצוותים שלך במשך ימים – אנו ערוכים לכל תרחיש ותמיד שמחים לאתגרים חדשים. מסרטוני אנימציה או דמויות וירטואליות שילוו את הסרטון ועד לצוותי צילום מקצועיים שייצמדו אליך לאורך כל הפרויקט, יש לנו את כל מה שנדרש כדי להפיק סרטונים ברמה הגבוהה ביותר לכל ארגון.

הנה כמה דוגמאות

התאמה לכל הפלטפורמות

בין אם הסרטון שלך מיועד להיות פרסומת בטלוויזיה, למצגת משקיעים או לככב בערוץ היוטיוב של החברה, צוות המומחים שלנו יסייע לך להתאים את אופי הסרטון ואת הפורמט המתאים כדי למצות ממנו את המיטב. יחד, נבנה סרטון עדכני, מזמין ובעיקר – מניע לפעולה באופן אפקטיבי.

מענה מדויק למיתוג העסק

לאורך כל תהליך ההפקה שלנו, אנחנו מקדישים מחשבה ומאמצים בהדגשת החוזקות של העסק שלך, בערכים שעומדים מאחורי המותג ובמאפיינים הייחודיים שהופכים אותך לשונה מהמתחרים בשוק. לכן, כל הפקת סרטונים מתחילה אצלנו בשיחת היכרות שתאפשר לנו לאפיין את המותג שלך באופן מדויק ולהביא את כל מה שחשוב לך לידי ביטוי הן ברמת כתיבת התוכן והן ברמת התוכן הוויזואלי.

כדי להתחיל לשלב את כל יתרונות הווידאו בתהליכי השיווק שלך עוד היום, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן