סרטוני אנימציה בתלת מימד

יש משהו באנימציה בתלת מימד שפשוט שובה את הלב. האפשרות ליצור כל סיטואציה העולה על הדמיון ללא כל מגבלה על ידי שימוש בדמויות מצוירות, הצבעוניות המזמינה והיכולת העוצמתית של סרטון האנימציה למשוך את תשומת לבו של הצרכן הדיגיטלי חסר הסבלנות מביאות יתרונות רבים למאמצי השיווק שלך.

מחקרים רבים מראים כי סרטוני אנימציה בתלת מימד הם אחד מכלי השיווק העוצמתיים ביותר ומאריכים באופן משמעותי את זמן שהיית המשתמש בפלטפורמות הדיגיטליות. ניתן להשתמש בהם לקידום מוצרים ושירותים, להעברת מסר חשוב העומד בלב הערכים של המותג שלך ולכל מטרה אחרת שמקדמת את מודעות הצרכן להיצע השירותים והמוצרים שלך.

רוצה לראות דוגמאות?

“כתבנית” פועלת בתחום התוכן במשך שנים רבות ומעסיקה אנשי מקצוע מובילים בתחומם. צוות המדיה שלנו יסייע לך ליצור סרטוני אנימציה תלת מימדיים לכל צורך שיווקי שיקדמו את העסק שלך באופן יעיל ומדויק. איתנו תוכלו לקבל סרטון אנימציה תלת מימדי שמצוייר ומאוייר על ידי אנימטור מקצועי בהתאם לעלילה, לדמויות ולתסריט הספציפי שנכתוב עבורכם.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

צוות המדיה המקצועי שלנו יסייע לך ליצור סרטונים מקוריים, מניעים לפעולה ושפשוט בלתי אפשרי להישאר אדישים אליהם. הניסיון רב השנים שלנו בעולם השיווק והתוכן מאפשרים לנו לזהות את מהות המותג שלך באופן מדויק ולגלם אותה בתוכן שיתפוס את קהל היד שלך באופן מדויק.

אנימציה לכל מטרה!

תסריטאי מקצועי ומנוסה יכתוב תסריט לסרטון האנימציה שלך ויסייעו לך ליצור על בסיס התסריט סרטון אנימציה מושך ומזמין שסמלי המותג שלך מלווים אותו לכל אורכו. לאחר מכן אנימטור מקצועי יצור דמויות וסצינות בעזרת שימוש בתוכנות שונות כמו אפטר אפקסט למשל.

שירות הפרימיום שלנו מאפשר לך ליצור סרטון שיהיה ייחודי רק לך על ידי ציור דמויות, פריטים ורקעים מאפס על ידי אנימטור מקצועי. בסיום התהליך, יעמוד לרשות צוות השיווק שלך סרטון אנימציה שיעביר גם את המסר הכי פרוע שניתן לדמיין – ישירות אל הלב הפועם של קהל היעד שלך…

לאילו מטרות ישמשו אותנו סרטוני אנימציה תלת מימדיים?

  • תוכן ויזואלי איכותי לאתר הבית, וולוג או עמודי נחיתה
  • תוספת ייחודית לערוץ היוטיוב, האינסטגרם והטיקטוק של המותג
  • לקידום קמפיינים ברשתות חברתיות ולפוסטים מושכים ומזמינים
  • סרטוני הדרכה והסברה על מוצרים, שירותים ויוזמות שהעסק שלך מקדם
  • תוכן פרסומי לרשת ולטלוויזיה

זה הזמן לתת דחיפה לתוכן השיווקי שלך עם סרטון אנימציה ייחודי למותג שלך ולכבוש את כל הפלטפורמות. נשמח ללוות אותך לאורך כל התהליך.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן