סרטוני פרסומת עם דמות וירטואלית

על כך אין ויכוח – סרטונים ערוכים היטב הם כלי שיווק עוצמתי, אך כשמשלבים בהם אנימציה, מדובר בכלי מוכח ויעיל להנעת הצופים שלך לפעולה. לאנימציה יש כוח אדיר לגרום לנו להסיר את ההגנות ולאפשר לעצמנו להתרגש, להתמסר ולהקשיב. יש להם גם יכולת להמחיש דברים שלא ניתן להמחיש בפרסומת מסורתית. זוהי כנראה הסיבה שחברות מובילות במשק כבר יצרו דמות וירטואלית שהפכה עם השנים לפרזנטורית הראשית של המותג שלהם.

צוות מנוסה ומיומן יפיק עבורך סרטון מנצח שיפגע בול במטרה

כתבנית מעמידה לרשותך שנים של ניסיון ומומחיות בתחום התוכן ותסייע לך להפיק סרטון בן דקה ערוך להפליא ועם תוכן איכותי ומרתק שיציב את המותג שלך על כל הערכים והיתרונות שלו במרכז. את כל הסרטון, תלווה הדמות הווירטואלית החדשה שלך שתקריין את המסר של הסרטון ותשמש כמנחה של הסרטון.

רוצה לראות דוגמאות?

למה לשלב דווקא דמות וירטואלית?

מהילד של קופ”ח כללית ועד היונים של ביטוח ישיר, הדמויות שמלוות את הסרטון נשארות עם הצופה בזיכרון זמן רב בהרבה מכל סלב שהיינו יכולים להציב כפרזנטור. הדמות תהפוך לחלק בלתי נפרד ממיתוג כלל התכנים השיווקיים שלך ובכל פלטפורמות הקידום. את הנראות והסגנון של הדמות, ניצור בחשיבה משותפת כך שתממש את התדמית שלך בצורה המדויקת ביותר. מאחר ומדובר בכלי שיווקי שמאפיין כיום בעיקר חברות גדולות, מדובר בהזנקה משמעותית של התדמית שלך בעיני קהלי היעד.

לאילו מטרות זה מתאים?

  • סרטוני פרסומת לטלוויזיה, לאתר הבית ולכל דפי הרשתות החברתיות שלך.
  • כלי יעיל להפיכת סרטוני הדרכה והסבר לידידותיים יותר למשתמש.
  • דרך נהדרת לייצור ייחוד בערוץ היוטיוב של העסק.
  • אמצעי המחשה לתיאורי המוצר באתר.

רוצה להתחיל בתהליך בניית הדמות שלך עוד היום?

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן