הפקת סרטי אינפוגרפיקה

כשזה מגיע לשיווק דיגיטלי – היום העולם שייך לסרטונים. הוא נחשב לסוג התוכן בעל פוטנציאל ההמרה הגבוה ביותר ומדובר באחד הכלים העוצמתיים ביותר לגיוס תשומת הלב של קהלי היעד שלך. אבל מה סוג ההצלחה של המדיום החם ביותר ברשת? היתרון המרכזי בסרטון הוא שניתן להעביר באמצעותו מסרים מאוד מורכבים במהירות וביעילות. מאות מילים יכולות להידחס לסרטון של פחות מדקה וברוב המקרים, הסרטון הוא זה שיאפשר למסר לחדור אל לב הצופה ואל המודע שלו (או התת מודע שלו אם נבחר בכך).

כדי להעביר את המידע שלך בצורה “קלה לעיכול” ומזמינה, צוות כתבנית מציע חבילת סרטוני אינפוגרפיקה. בעזרת שלל כלי המחשה צבעוניים ומושכי עין ניתן להעביר נתונים מורכבים בקלות ולבנות סרטונים עשירי תוכן וידע מנצחים.

למי זה מתאים?

  • כל ארגון או חברה המשלבת נתונים סטטיסטיים, מגמות או נתונים מספריים מכל סוג אחר כחלק מהתוכן השיווקי שלה יכולים להסתייע בכוח של המחשות האינפוגרפיקה וליצור סרטונים שיעבירו את המסר ביעילות.
  • דרך נהדרת לתאר תהליכים ולהדריך משתמשים כיצד לעשות שימוש במוצרים באופן מזמין ומגייס לפעולה.
  • מתאים לכל סוגי המדיומים – מפרסומות בטלוויזיה ועד לדפי רשתות חברתיות.
  • לשילוב במצגות משקיעים, תוכניות יציאה לשוק ולכל מטרה אחרת הדורשת להעביר מסרים מורכבים בצורה נעימה לעין.

רוצה לראות דוגמה לסרט אינפוגרפי?

איך זה עובד?

התהליך פשוט ביותר. אנו מלווים אותך לאורך כל הפקת הסרטון, מאיסוף החומרים מהארגון שלך, עבור בביצוע התחקיר וכתיבת התסריט ועד תהליך ההפקה כולו יחד עם שימוש בתוכנות אנימציה שונות כמו אפטר אפקטס. צוות מיומן של תסריטאים, עורכים ואנימטורים יסייע לך ליצור סרטונים עם מסר שקולע בול במטרה ועובר בצורה נעימה לעין.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן