סרטוני הדרכה לאתרים ואפליקציות

נניח שאתם צריכים ללמוד משהו חדש, לאן תפנו? אם אתם דומים לרוב האנשים המהלכים בעולם, סביר להניח שתערכו חיפוש קצר בגוגל ותצפו בסרטון הדרכה שיסייע לכם לשלוט במיומנות החדשה – ואתם לגמרי לא לבד. על פי סקר שערך מכון המחקר האמריקאי Pew בשנת 2018, כ-51% מהמשתתפים (רובם אנשים מבוגרים) הצהירו שהם משתמשים ביטיוב כדי להבין “כיצד לעשות דברים שלא עשו לפני כן”.

המשמעות היא אחת: יש המון אנשים שמחפשים סרטוני הדרכה שונים, ולא משנה אם מדובר בהדרכה לאתר האינטרנט, חנות וירטואלית, ממשקי משתמש שונים או שימוש בתוכנות סבוכות. אנחנו כאן כדי להפיק עבורכם את סרטון ההדרכה הקליל, המזמין והאינפורמטיבי ביותר. ממש כמו הסרטונים הבאים:

סרטוני הדרכה אינטרנטיים מתחלקים למספר סוגים עיקריים. חלקם נועדו להדריך את קהל היעד כיצד להתקין, להרכיב או לתקן מוצר מסוים, אחרים יראו טכניקות שונות לעשות דברים טוב יותר, דוגמת הדרכה לאיפור קליל או דיבור בפומבי וסוג שלישי של סרטונים יסייע לקהל היעד אליו הוא מיועד להתנהל באופן מיטבי באפליקציה או אתר אינטרנט מסוים. בחלק מהמקרים, כדי להפיק סרטוני הדרכה אפקטיביים נעשה שימוש בתוכנות אנימציה חיצוניות כדי להמחיש חפצים בתלת מימד או לייצר כיתובים והנפשות. אחת התוכנות בהן אנו עושים שימוש היא אפטר אפקטס של אדובי.

בחנו את עצמכם: האם אתם צריכים סרטוני הדרכה?

  • כן, אם אתם רוצים שיבינו את המוצר שלכם – השקעתם ברעיון, ביישום ובפיתוח האתר או האפליקציה שלכם, והדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שהגולשים יתקשו להבין אותו. סרטון הדרכה מאפשר לקהל היעד שלכם לבצע פעולות שונות בממשק, מורכבות ככל שיהיו, עם הדרכה צמודה.
  • כן, אם אתם רוצים להפחית בעומס העבודה – סרטון הדרכה טוב עונה על השאלות שיש לגולשים שלכם עוד לפני שהן נשאלו. כשהוא ממוקם באזור בולט בממשק, הוא גורם באופן כמעט אוטומטי למשתמשים לצפות בו, לקבל תשובות – ולהפחית באופן דרמטי מעומס העבודה המוטל על נציגי השירות.
  • כן, אם שיווק העסק חשוב לכם – איך מוסיפים עוד מוצרים לסל? כיצד משכפלים הזמנות קודמות? והאם ניתן לבצע רכישות ישירות מהאפליקציה? כשאתם מעניקים לגולשים שלכם הסבר מקיף על השימוש באפליקציה או באתר, ויהא זה גם ההסבר הפשוט ביותר, אתם הופכים את חווית השירות למשמעותית יותר ולא פחות חשוב– אתם מעלים דרמטית את הסיכוי שירכשו את המוצר שלכם.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן