הפקת סרטוני רילס לאינסטגרם

גם אם אתם מכירים את אינסטגרם, בטח גם אתם גיליתם שנוספו לפלטפורמה כמה אלמנטים מעניינים. למשל, סטורי (סרטון/תמונה שזמינים ל-24 שעות בלבד), אופציה לרכוש פריטים בחנות דרך אפליקציה ורילס. אבל מה זה רילס ואיך הם יכולים לעבוד עבורכם? כל הפרטים מיד:

מה זה רילס?

רילס הם סרטונים באורך של עד 30 שניות שיכולים להכיל תמונות סטילס או וידאו. המטרה של סרטוני הרילס היא להעביר מסר קצר, ממוקד, חד וחזק ולכן הם מעולים לעסקים שרוצים לשווק את עצמם ולהגביר את החשיפה שלהם.

רוצה לראות דוגמאות?

מה היתרון של סרטוני רילס באינסטגרם?

לסרטוני רילס יש 2 יתרונות מרכזיים:

  • קידום העסק והגברת החשיפה – מכיוון שניתן לתייג את תוכן הסרטון בהאשטג (למשל: #מתכון) הם מעולים לצורך קידום העסק והגברת החשיפה.
  • טירגוט – צריך לזכור שפלטפורמת אינסטגרם עושה שימוש בסרטוני רילס לצורך טרגוט הלקוחות, כך שאם אתם לא עושים רילס הפסדתם כלי שיווקי ענק וחבל…

מהו סרטון רילס טוב?

סרטון רילס טוב הוא סרטון שמשאיר טעם של עוד אצל הלקוחות. מניסיון, אף לקוח לא מסתפק בסרטון רילס בודד של עסק כלשהו אלא ממשיך לפחות לעוד סרטון אחד (ועוד אחד…ועוד אחד…). לכן, הדרך הכי טובה היא להפיק מראש סדרה של סרטוני רילס.

למשל: סרטונים שבהם אתם מראים איך להכין עוגה אפשר לחלק ל-3:

  • סרטון שמראה איך מכינים את הבסיס לעוגה
  • סרטון שמראה איך מכינים את המילוי של העוגה
  • סרטון שמראה איך מכינים את הציפוי של העוגה

אז מה אפשר לעשות בסרטוני רילס באינסטגרם?

למעשה, בסרטוני רילס אפשר לעשות כמעט הכל במגבלת הזמן (30 שניות) והפלטפורמה, כך שכדי לנצל את המדיום ביעילות מומלץ להפיק סרטון שאי אפשר להתעלם ממנו.

ובמילים אחרות – סרטון שכולל את כל המרכיבים שגורמים ללקוחות לצפות בעוד סרטונים של העסק: תסריט טוב ומדויק, צילום באיכות גבוהה, בידול ומיתוג של העסק מול המתחרים, מוזיקה רלוונטית, הנעה לפעולה והמון הומור.

רוצים להגדיל את החשיפה של העסק שלכם, לקדם אותו ולהביא עוד לקוחות? דברו איתנו ונפיק לכם סרטוני רילס בהתאמה אישית.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 04-6491136

שלחו מייל  office@katvanit.co.il

Scroll to Top
השארת פרטים
    X
    דילוג לתוכן