סרטוני אנימציה פרימיום

מי יכול להישאר אדיש לאנימציה? הנתונים בשטח מוכיחים חד משמעית – מעט מאוד אנשים ידלגו הלאה.

כשסרטוני האנימציה מופקים באופן מקצועי ומעבירים את המסר בצורה ברורה וקולעת, אין גבול למה שאפשר להשיג איתם. משהו באנימציה פשוט תופס את העין ומאפשר חיבור מידי. לכן, יצירת תוכן בסרטוני אנימציה נחשבת היום לאחר הכלים היעילים ביותר להעביר מסר, לשווק מוצרים ושירותים ולהעביר הדרכות ביעילות.

שירות הפרימיום שלנו מאפשר לכל אחד ליצור סרטון ייחודי אותו מצייר ומאייר אנימטור מקצועי בהתאם לעלילה, לדמויות ולתסריט הספציפי שנכתב עבורכם.

צריכים שירות? טלפנו עכשיו: 04-6491136

צוות המדיה המקצועי שלנו יסייע לך ליצור סרטונים מקוריים, מניעים לפעולה ושפשוט בלתי אפשרי להישאר אדישים אליהם. הניסיון רב השנים שלנו בעולם השיווק והתוכן מאפשרים לנו לזהות את מהות המותג שלך באופן מדויק ולגלם אותה בתוכן שיתפוס את קהל היד שלך באופן מדויק.

אנימציה לכל מטרה!

תסריטאי מקצועי ומנוסה יכתוב תסריט לסרטון האנימציה שלך ויסייעו לך ליצור על בסיס התסריט סרטון אנימציה מושך ומזמין שסמלי המותג שלך מלווים אותו לכל אורכו. שירות הפרימיום שלנו מאפשר לך ליצור סרטון שיהיה ייחודי רק לך על ידי ציור דמויות, פריטים ורקעים מאפס על ידי אנימטור מקצועי. בסיום התהליך, יעמוד לרשות צוות השיווק שלך סרטון אנימציה שיעביר גם את המסר הכי פרוע שניתן לדמיין – ישירות אל הלב הפועם של קהל היעד שלך…

לאילו מטרות ישמשו אותנו סרטוני אנימציה פרימיום?

 • תוכן ויזואלי איכותי לאתר הבית, וולוג או עמודי נחיתה
 • תוספת ייחודית לערוץ היוטיוב, האינסטגרם והטיקטוק של המותג
 • לקידום קמפיינים ברשתות חברתיות ולפוסטים מושכים ומזמינים
 • סרטוני הדרכה והסברה על מוצרים, שירותים ויוזמות שהעסק שלך מקדם
 • תוכן פרסומי לרשת ולטלוויזיה

זה הזמן לתת דחיפה לתוכן השיווקי שלך עם סרטון אנימציה ייחודי למותג שלך ולכבוש את כל הפלטפורמות. נשמח ללוות אותך לאורך כל התהליך.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן