דף הבית » תוכן ויזואלי – הפקת סרטונים, סרטי וידאו, סרטי תדמית ואנימציה » הפקת קורס דיגיטלי על בסיס שיעורים והרצאות

הפקת קורס דיגיטלי על בסיס שיעורים והרצאות

עולם הדיגיטל ומשבר הקורונה שהחל בשנת 2019 שינו את אפשרויות הלמידה לתמיד. העולם הבין שכיתה עם סטודנטים ומרצה שמעביר את החומר באופן פרונטלי הם נחלת העבר. כיום ניתן ללמוד בכל זמן ובכל מקום, כך שכל מה שצריך הוא סטודנטים עם חיבור לאינטרנט ואתכם. לכן לא פלא שמרצים בכל העולם הצטרפו לטרנד הלמידה מרחוק, הם מעבירים הרצאות במסגרת קורסים דיגיטליים ולמעשה – כיום אין כמעט מרצה שלא מעביר קורס דיגיטלי כזה או אחר. לעיתים כערוץ הכנסה נוסף על פעילותו השוטפת הפרונטאלית.

אבל לא רק הם. כיום גם בעלי עסקים שונים מעוניינים בצילום של הרצאות, סדנאות וקורסים שהם מקיימים בתחום פעילותם. המשמעות ברורה – קורס, הרצאה או סדנא שמועברים באופן דיגיטלי ממצבים אתכם כבעלי שם, כאוטוריטה וכמובילי דעה בנושא המומחיות שלכם.

מה צריך לעשות כדי להפיק קורס דיגיטלי?

בהנחה ויש לכם כבר קורסים או סדנאות שאתם מעבירים, כמעט כלום. אנחנו נגיע עם צוות צילום שכולל צלם, ציוד מלא ואפילו טלפרומטר ואמצעי תאורה כדי להקליט את הקורס, השיעורים או הסדנה שלכם. בסיום אנחנו נבצע עריכה מקצועית של הסרטונים, כך שבסיום התהליך תקבלו מאיתנו צבר של 7 שיעורים מלאים בני 15 דקות שמתבססים על יום הצילום שערכנו.

רוצה לראות קורס בן 4 שיעורים כדוגמה?

איך זה עובד בעצם?

לאחר תיאום אתכם נצלם את הקורסים שלכם ובסיום נערוך את הצילומים, נוסיף להם אלמנטים ויזואליים לפי הצורך ונשייף אותם. אתם תקבלו את הקורסים המצולמים בתור קבצים מוכנים, כך שתוכלו להעלות אותם למערכת הקורס שלכם.

למי זה מתאים?

צילום של קורסים דיגיטליים מתאים לכל מי שיש שמתמחה בנושא מסוים, למשל מרצים, מורים, אנשי מקצוע שנחשבים לברי-סמכא בתחומם ועוד.  ובעצם, גם לכם…

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן