הפקת שיעורים מצולמים לקורסים דיגיטליים

עולם הדיגיטל של השנים האחרונות מזמן לנו אפשרויות למידה שלא חלמנו עליהם. כבר אין צורך בכיתה עם מרצה ותלמידים. ניתן ללמוד מכל מקום בו התלמידים נמצאים ובזמן שלהם. כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט וקורס דיגיטלי בו ההרצאות הוקלטו מראש. המון מנחים ומרצים עלו על הטרנד ומעבירים את ההרצאות ואת השיעורים שלהם בקורסים דיגיטליים והתחום של לימודים מרחוק צובר תאוצה מטורפת. אין כמעט מרצה או מנחה שלא מחזיק בקורס דיגיטלי כזה או אחר בנוסף לפעילות הרגילה שלו.

יותר מזה, לא מעט בעלי עסקים שאינם מרצים ומנחים “עלו על הגל” ויצרו קורסים מעולים בתחומים בהם פועל העסק שלהם. הקורסים הדיגיטליים הללו ממצבים את אותם בעלי עסקים כמומחים בתחומם וכמובילי דעה.

מה צריך כדי להפיק קורס דיגיטלי טוב?

לפני הכל יש צורך ברעיון. הרעיון יכול להיות כל דבר כמעט. מ”קורס אקסל”, “קורס עריכת סרטים ממצלמת הסלולרי”, “קורס להעלאת ערכים לויקיפדיה” ועד “קורס טכנאות רנטגן”. כמעט כל דבר שעולה בדעתכם יכול להפוך לקורס דיגיטלי.

לאחר מכן יש צורך בתכנון של הקורס עצמו, תחקיר, כתיבה של אינדקס מערכי שיעור, כתיבת תוכן השיעורים, תסריטים לכל שיעור, צילום בפועל עם צלם וציוד מלא הכולל מצלמה, טלפרומטר ותאורה ובסיום עריכת וידאו מקצועית של סרטוני השיעורים.

כל זה כלול בשירות שאנחנו מספקים כשהחבילה הבסיסית שלנו של הפקת שיעורים מצולמים לקורסים דיגיטליים, עומדת על 7 שיעורים מלאים בני כ-15 דקות כל אחד.

רוצה לראות קורס בן 4 שיעורים כדוגמה?

איך זה עובד בעצם?

אנחנו ניפגש ונתכנן יחד את הקורס שלכם (הקמנו בעבר קורסים דיגיטליים ויש לנו מומחים לנושא). לאחר שנבצע תחקיר, קבלת חומרים מקצועיים מכם וכתיבה של אינדקס מערכי השיעור, נעביר לכם את החומרים לאישור. לאחר מכן נפנה אל כתיבת תוכן השיעורים והתסריטים לכל שיעור שגם הם יעברו את אישורכם.

מיד אחר כך נתאם יום צילומים שלם בנוכחותכם לשם צילום 7 השיעורים ובסיום נערוך את כל חומרי הגלם, נוסיף אלמנטים ויזואליים להמחשה לפי הצורך ובהתאם לתסריטים עד לקבלת השיעורים המוכנים. השיעורים  כמובן ישלחו אליכם בקבצים מוכנים להעלאה למערכות הקורסים הדיגיטליים השונות.

למי זה מתאים?

הפקה של קורסים דיגיטליים מתאימה לבעלי אתרים נישתיים המתמחים בנושא מסויים, למרצים, מורים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם שרוצים למצב את העסק שלהם כבר סמכא בתחומו.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן