סרטוני חשיפה לשירותים חדשים

הדרך הכי מרגשת לבשר לקהל הלקוחות על שירות חדש שאתם משיקים היא באמצעות סרטון וידאו. אנחנו לא מדברים עליך או עלייך מסבירים ללקוחות מול המצלמה את זה אלא על משהו מרגש הרבה יותר.

הגולש פותח את המייל או את הוואטסאפ ושם מחכה לו סרטון קליל, קצר, קצבי וכייפי שגורם לו להרים את הטלפון וישר לומר לך, וואו, שיחקתם אותה. בהמשך השיחה הלקוח גם יתעניין במוצר ששיווקת לו אבל את הצעד הראשון לקראת הזמנת השירות עשיתם בדרך הכי כיפית שיכולה להיות.

מה זה סרטון חשיפה בתכל’ס?

אנחנו מדברים כאן על סרטונים קצרים (בני כ-2 דקות) וממש לא יקרים עם מוזיקה שהכנתם מתבססת על חומרים ויזואליים שנקבל מכם (סרטונים ותמונות). כל החומרים הללו יארזו לסרט אחד בידי בעלי מקצוע שיפיקו עבורכם סרט שנראה נהדר, נשמע נהדר ושעושה את העבודה.

הסרטונים הללו מיועדים לשווק שירות חדש באמצעי הפרסום השונים באינטרנט ולכן הם יכולים להתאים לקמפיינים בגוגל, יוטיוב, פייסבוק, איסטגרם ושאר הרשתות החברתיות השונות אבל גם, וזה ממש חשוב, בדפי נחיתה, בטכניקת דיירקט ריספונס, במיילים בוואטספ וכדומה.

שימושים נוספים

אגב, למרות שמם של הסרטונים הללו, הם מתאימים לעוד כמה שימושים.

 • סרטון לאירוע חברה
 • סרטון לכנס
 • סרטון לטיול חברה
 • וידאו שיווקי לאיסטגרם
 • וידאו שיווקי לטיקטוק
 • וידאו אינפורמטיבי או שיווקי לבלוגרים

איך זה עובד?

אנחנו מקבלים מכם את שם השירות או הרעיון שחשבתם עליו לסרטון (או חושבים על רעיון עבורכם) ובנוסף אנו מקבלים מכם עד 40 תמונות ועד חצי שעה של וידאו שצילמתם. לאחר מכן אנחנו מבצעים את כתיבת התוכן של התסריט ושולחים אליכם לאישור. לאחר מכן אנו מפיקים את הוידאו השיווקי הזה ושולחים לכם קובץ וידאו מוכן. במקרה הצורך תוכלו לבקש מאיתנו סבב תיקונים ללא עלות נוספת.

לפרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות:  אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

  גלילה למעלה
  השארת פרטים   X
   דילוג לתוכן